Сайти продажу авто в США та Канаді

Сайти продажу авто в США та Канаді. Автоаукціони Америки

Останні декілька років попит на авто з США та Канади є стабільно високим. Придбати автомобіль з Америки можна дешевше, ніж аналогічний в Україні на декілька тисяч доларів. Враховуючи витрати на перевезення та інші супутні платежі всеодно вдається солідно зекономити.

Яке авто можна придбати в Польщі за одну тисячу доларів?

Розглянемо, який автомобіль можна купити в Польщі в фактично найдешевшому ціновому сегменті. Звісно, можна придбати автівку за 300-500 доларів, але навряд чи це будуть достойні варіанти для пригону, навіть, незважаючи на нинішнє тимчасове “нульове” розмитнення.

Скільки коштує Volkswagen Golf 4 в Литві?

Литва є одним з найпопулярніших напрямків пригону авто з Європи завдяки близькому розташуванні від України та великому вибору автомобілів. Одним з найпопулярніших автомобілів початкового цінового сегменту є легендарний Гольф четвертого покоління, який випускався з 1997-го по 2003-й рік(універсал аж до 2006-го).

Сайти оголошень з продажу автомобілів в Європі

В зв’язку з введенням в дію закону про нульове розмитнення багато українців отримали можливість придбати доступне авто за кордоном. А де ж шукати ці авто в інтернеті? Публікуємо добірку сайтів з продажу автомобілів в Європі.

Як придбати авто з пробігом? Поради при покупці вживаного автомобіля

На користь вибору автомобілів з пробігом зазвичай грає фінансовий чинник. Однак відсутність базових знань при виборі автомобіля на вторинному ринку можуть обернутися серйозними неприємностями і незапланованими витратами. Розповідаємо про правила, яких необхідно дотримуватися, щоб провести операцію з максимальною вигодою

Чи потрібно перед покупкою автомобіля з пробігом заміряти компресію двигуна?

Діагностика двигуна – важлива частина огляду автомобіля перед покупкою. Давайте розберемось,навіщо потрібно завжди вимірювати компресію двигуна старої машини. І чому не треба радіти, якщо компресія підвищена, і сильно сумувати, якщо вона низька.