2023 Honda Pilot

Honda представила Pilot четвертого покоління

Для американського підрозділу Honda це вже третя прем’єра кросоверів за рік. Влітку дебютували нові HR-V і CR-V, а тепер оновився і повнорозмірний кросовер Honda Pilo, який став найбільшим і найпотужнішим в історії бренду.

Оновлений кросовер Ford Escape змінив стиль

Три роки тому під час зміни покоління кросовери-близнюки Kuga/Escape здивували незвичним дизайном із плескатим носом. Але покупцям в Америці такий дизайн, судячи з всього, не сподобався. Якщо колишній Escape знаходив по 300 тисяч покупців щорічно, то з виходом нової моделі попит скоротився вдвічі – до 145 тисяч штук за підсумками минулого року. Причому навіть співплатформний Ford Bronco Sport (торік 108 тисяч) не компенсував це падіння. Тому оновлений Ford Escape дебютував із переробленою зовнішністю.

2023 Mercedes-AMG EQE 53 4MATIC+ SUV

Представлений електричний кросовер Mercedes-Benz EQE SUV

Mercedes-Benz першим зібрав повну гаму електричних кросоверів: тепер вона складається із п’яти машин. Компанію моделям EQA, EQB, EQC та EQS SUV склав Mercedes-Benz EQE SUV, тобто електричний аналог звичного кросовера GLE та головний конкурент моделі BMW iX. Але якщо моделі GLS та GLE можна відрізнити одна від одної безпомилково, то у випадку з електричними кросоверами EQS та EQE дизайн максимально уніфікований. Тому в основі стійок лобового скла розробники залишили шильдики-підказки з індексом моделі.

2023 BMW XM

BMW XM: серійна версія

Майже через рік після прем’єри незвичайного та епатажного концепт-кара BMW XM цей кросовер представлений у серійному вигляді. XM – знакова модель для німецької компанії.

2024 Ford Mustang '2023

Короткий огляд нового Ford Mustang сьомого покоління

В США свято національного масштабу: напередодні відкриття автошоу у Детройті дебютував новий Ford Mustang. Це вже сьоме покоління легендарного поні-кара, який в останні роки утримує звання спортивного автомобіля, що найбільше продається, не тільки в Америці, а й у світі.