Що краще: коробка автомат чи механіка?

Що краще: коробка автомат чи механіка?

Купуючи авто, кожен автовласник повинен вирішити для себе одне важливе питання, який тип коробки вибрати – механіку чи автомат. Сьогодні серед автолюбителів зустрічаються прихильники обох видів трансмісії, які із завзятістю доводять один одному перевагу тієї чи іншої конструкції.

Система ASR в авто

Що таке система ASR в авто

Наразі провідні автомобільні виробники приділяють велику увагу активній безпеці. Вони оснащують свої автівки цілою низкою систем, які працюють в автоматичному режимі та дозволяють зберігати курсову стійкість машини при різних режимах їзди, а також розподіляти гальмівне зусилля, що подається до кожного з коліс, залежно від конкретної дорожньої ситуації. Однією з таких систем є відома система під абревіатурою ASR. У цій статті ми розповімо про те, що таке ASR в автомобілі, навіщо вона потрібна, як працює і яка користь від неї.

ESP

Що таке система ESP і як вона працює

Що таке ESP, за яким принципом працює система стабілізації автомобіля і що робити, якщо вона несправна – відповідаємо на найчастіші питання про систему курсової стійкості

Що таке крутний момент

Що важливіше: потужність чи крутний момент? Що таке обертальний момент

Багато хто впевнений, що головною характеристикою двигуна автомобіля є потужність, яка зазвичай вимірюється в кінських силах (насправді — у ватах, але стосовно машин часто використовують “коней”). Але є ще така характеристика як крутний момент.

Класифікація автомобілів

Класифікація легкових автомобілів. Як визначити клас авто

Більшість людей розрізняють автомобілі за типом кузова – седан, універсал, хетчбек тощо. Але виробники та автомобільні журналісти, окрім інших параметрів, вказують ще й клас авто. Розбираємось, яка існує класифікація автомобілів.

Клімат-контроль в авто

Що таке клімат контроль? Принцип роботи. Різниця між кондиціонером і клімат-контролем

Дедалі більше сучасних автомобілів оснащується клімат-контролем вже у базовій комплектації. Клімат-контроль включає в себе традиційне охолодження повітря з допомогою кондиціонера, але також має важливі відмінності від нього.