Як і коли потрібно міняти гальмівну рідину

Як і коли потрібно міняти гальмівну рідину

Гальмівна рідина для багатьох водіїв – одна з найзагадковіших і незрозумілих технічних рідин, які застосовуються в автомобілі. Які властивості гальмівної рідини? Як вона працює? Чи небезпечна для вас та для машини? Як швидко псується?

Як доглядати за шкіряним салоном авто

Шкіра, як і раніше, вважається більш престижним і естетичним матеріалом, ніж тканина. А ще більш практичним і довше зберігає охайний вигляд. Але без належного догляду шкіра може швидко зноситися. Розповідаємо, як правильно доглядати за шкіряним інтер’єром автомобіля.

Як підготувати автомобіль до зими

Взимку автомобіль експлуатується у складніших, а часом навіть в екстремальних умовах. Тому ризик аварій та поломок суттєво зростає. Щоб уникнути неприємностей, досвідчені водії готуються до зими заздалегідь. Поради з підготовки авто до зими.

АКПП

Коли і як потрібно міняти оливу в автоматичній коробці передач, варіаторі та роботі

Вважається, що сучасні автоматичні коробки передач обслуговувати не потрібно. Однак їх ресурс можна суттєво збільшити своєчасною заміною мастила. Розглянемо, через який інтервал потрібно міняти “масло” в АКПП, варіаторі, роботі.

Шиномонтаж

5 правил правильного шиномонтажу

Прості правила, які допоможуть вчасно потурбуватися про зміну гуми, підібрати правильні шини та без помилок і зайвих витрат провести шиномонтаж Правило № 1. Сезонну зміну гуми необхідно робити при середньодобовій температурі повітря вище/нижче 7 градусів Замінювати зимову гуму на літню рекомендують, коли середня за добу температура повітря долає позначку 7 градусів за Цельсієм декілька діб …

5 правил правильного шиномонтажу Докладніше »